Predaj zváracích strojov a ich servis

Zváracie stroje v Čadci

Hlavným cieľom našej spoločnosti poskytovať odborné poradenstvo vo zváraní.

Firma Micromega vznikla v roku 1997 ako fyzická osoba Milan Ficek – Micromega so sídlom v Čadci. V roku 2006 sa prešla takmer celá činnosť spoločnosti na právnickú osobu Micromega, s.r.o., Spoločnosť i naďalej pokračuje v Čadci vo svojej činnosti a to v predaji a servise zváracích strojov, kompresorov, osobných ochranných pracovných pomôcok.

Predaj tovaru je spojený s odborným poradenstvom a to najmä v oblasti zvárania. Ústretový a odborný prístup k našim zákazníkom je založený na dlhoročnej praxi v oblasti servisu zváracích strojov a technológie zvárania. Dokážeme zákazníkom poradiť ten najvhodnejší zvárací stroj resp. iný produkt, a to z hľadiska ceny v pomere k výkonu produktu. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako aj s malými živnostníkmi, ktorí využívajú naše odborné poradenstvo. Správnym výberom produktu pre zákazníka, ktorý je spojený so servisom a inými službami dokážeme vyhovieť i tým najnáročnejším zákazníkom.

Prevažnú časť sortimentu tvoria produkty známych výrobcov zo Slovenska, ako aj zo zahraničia, napr. zváracie stroje spoločnosti Formica, ETP Bratislava, Kuhtreiber, ochranné pomôcky: 3M, Speedglass a i. Ochranné pracovné oblečenie dokážeme zabezpečiť podľa požiadaviek zákazníka (aj s logom firmy). Uspokojíme Vaše požiadavky v oblastiach priemyslu, zdravotníctva a iných inštitúcií.